ERAS. Модуль 4

Комплексна програма ERAS. Модуль 4

Національний інститут раку

Асоціація анестезіологів України

Відкритий медичний клуб

Мультидисциплінарна академія медицини болю

 

Шановні колеги, запрошуємо Вас до участі в науково-практичному  семінарі «Компоненти програми прискореного відновлення після хірургічних втручань (ERAS) у клінічній практиці», модуль 4, що відбудеться  7 грудня 2019 року у м. Києві.

На семінарі будуть обговорені питання практичної реалізації компонентів сучасної програми прискореного відновлення після хірургічних втручань. Саме ваша професійна зацікавленість цією темою, продемонстрована на попередніх семінарах, спонукала нас організовувати такі заходи систематично. Їхньою метою є конструктивний діалог щодо тактики та стратегії впровадження програми ERAS у вітчизняну практику. Під час зустрічі, яку анонсуємо, продовжимо  всесторонній та детальний аналіз деяких положень програми на основі найновіших наукових публікацій  і рекомендацій міжнародних асоціацій, що дозволить ознайомитися з поглядами анестезіологів і хірургів щодо актуальних і суперечливих питань програми у ваших клініках. Цього разу ми плануємо обговорити проблеми впровадження протоколів  ERAS у різних галузях медицини, зокрема акушерстві, гінекології, торакальній хірургії, в якій вже можемо поділитися і власним досвідом. Ми приділимо увагу важливим аспектам нутритивної терапії, регіонарної анестезії тощо. Очікуємо, що жвавою  буде розмова про медичний канабіс, адже довкола цієї теми ведуться гострі дебати і в науковому середовищі, і у громадянському суспільстві. Одним словом, ми докладемо усіх зусиль, щоби наш семінар був цікавим  і продуктивним, а кількість адептів ERAS в Україні збільшиться.

Нагадуємо також, що цієї осені вітчизняна лікарська спільнота зробила дуже важливий крок на шляху імплементації програми ERAS: створено українську асоціацію USER. Тому  запрошуємо до членства у ній. Якщо ви вже зробили певні кроки на шляху до впровадження у ваших клініках програми прискореного відновлення після хірургічних втручань,  наші науково-практичні семінари – чудова нагода для розширення знань про неї. Якщо ви лише готуєтеся до практичного втілення положень ERAS, такі семінари – можливість отримати об’єктивну інформацію про переваги програми, а також ті складнощі та підводні камені, що виникають під час її реалізації.

Контактні телефони: 0638174117, Закальська Христина Андріївна, khrystyna_zakalska@ukr.net  0633840609 , Загоруйко Федір Петрович, fz.anest@gmail.com

Детальніша інформація (умови реєстрації, сума оргвнеску тощо) на сайті семінару.

 www.eras.org.ua